Hakkında

Armağan Erbay

Merhaba, benim adım Armağan Erbay. Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) bölümü mezunuyum. Mezuniyetten hemen sonra mobil uygulamalar yazılımı yapan bir şirkette çalışmaya başladım ve kendi işimi kuruncaya dek de aynı firmada uzun yıllar çalıştım. Uzmanlık alanım mobil güvenlik programları ve casus yazılımlar. 

Özellikle günümüzde bu tür yazılımlara olan talep oldukça artmakta. Gerek ebeveynler gerekse diğer yetişkin grupları arasında farklı motivasyonlarla kullanılmakta. Yılların birikimi deneyimlerimi ve bu alandaki yenilikleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Mobil güvenlik yazılımları ve telefon takip uygulamaları konusunda yıllardır bu alanda yaptığım çalışmalar sonucunda uzmanlık kazanıp yeni gelişmeleri yakından takip eder oldum. Uzun zamandır da casus programlar üzerinde araştırmalar yapıyorum ve bu nihayetinde bloğu açmaya karar verdim. Sizin için faydalı olabilmeyi ümit ediyorum.

Bu sitede neyin nasıl yapılacağını, ebeveyn kontrol uygulamalarının nasıl kullanılacağını, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve diğer akıllı telefon izleme yöntemlerinin neler olduğunu sizler için ayrıntılı olarak açıklıyor paylaşıyor olacağım. 

Bu bloğu açmaktaki birinci hedefim ve amacım sizin kendinize en uygun izleme ve takip yöntemini bulup seçmenize yardımcı olmak ve bu süreci nasıl yönetebileceğiniz konusunda ayrıntılı bilgi vermek. Yani asıl amacım sizin kendi kendinize bu alanda bilgi sahibi olup, uygun yöntem veya yazılım ile gerekli işlemleri halledebilmenizi sağlamak.

Eğer konuyla ilgili sorularınız olursa, yardıma ihtiyaç duyarsanız veya önerilerinizi iletmek isterseniz bana [e-posta] yolu ile 7/24 ulaşabilirsiniz.