GERİ ÖDEME POLİTİKASI

GERİ ÖDEME POLİTİKASI

turkklavye.com Yazılımı satın alımınız bu Geri Ödeme Politikası tarafından düzenlenecektir.

LÜTFEN SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE DİKKATLİCE OKUYUN, ESAS SINIRLAMALAR VE HARİÇ TUTULMALAR DAHİL OLMAK ÜZERE SATIN ALMAYLA İLE HAKLARINIZI BELİRLEMEKTEDİR.

turkklavye.com’ ın gelişmiş özelliklerinin kullanılabilmesi ve Uyumluluk Politikası’na uygun olması için Android ve iOS cihazlar jailbreak/root yapılmış olmalıdır. Detaylar için tıklayın

Genel

Yazılım ile ilgili olarak turkklavye.com Müşteri Destek Merkezi tarafından düzeltilemeyen teknik sorunlarınız varsa, aşağıda belirtilen Geri Ödeme Politikası’na uygun olarak tam bir geri ödeme almaya hak kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, Müşteri Destek Merkezi’nden profesyonel yardımı kabul ederseniz, geri ödeme taleplerinin çoğunun önüne geçilebileceğine inanıyoruz.

Geri Ödeme Koşulları

My Spy Yazılımı turkklavye.com Yazılımı Geçerli yasaya ve bu Geri Ödeme Politikası koşullarına tabidir, geri ödeme nedenleri aşağıda belirtilen İade Politikası koşullarıyla çelişmediği sürece, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde tam geri ödeme almaya hak kazanabilirsiniz.

İngiltere ve Galler kanunlarına ve bu Geri Ödeme Politikası şartlarına bağlı olarak, ‘bekleme süresi’ için 14 gününüz vardır.

Geri ödeme sebepleri aşağıdaki belirtilen Geri Ödeme Politikası koşullarıyla çelişmediği sürece satın alma gününden beri 14 gün içinde tam bir geri ödeme almaya hak kazanabilirsiniz.

Satın alma tarihinden itibaren 14 gün geçtikten sonra geri ödeme yapılmaz.

Geri ödeme talebi sadece ilk (birincil) turkklavye.com aboneliği için geçerli olabilir.

Başka bir siparişte ilave abonelik/abonelikler satın aldıysanız, geri ödeme yapılmaz.

Geri ödemeniz sadece bir kez verilebilir. Daha sonra başka bir turkklavye.com aboneliği satın alırsanız, aynı geri ödeme talebine tabi olmayacaktır.

Kullanıcının, veri kaybı, kontrol paneline geçici olarak erişim kaybı veya kullanıcı için başka herhangi bir sakınca ile sonuçlanan özel şifreleme anahtarını kaybetmesi durumunda geri ödeme yapılmaz.

Hedef cihazda işletim sisteminin yükseltilmesi durumunda bir kullanıcının turkklavye.com Yazılımı’nı yeniden yüklemeyi veya yeniden bağlamayı reddetmesi durumunda geri ödeme yapılmaz.

Bir kullanıcının hedef cihazının turkklavye.com Uyumluluk Politikası’na uymaması durumunda geri ödeme yapılmaz;

İnternet erişiminin olmaması, fabrika ayarlarına sıfırlanması veya en yeni işletim sistemi sürümüne güncelleme yapılması nedeniyle hedef cihazın turkklavye.com aboneliğiyle bağlantıyı kaybetmesi durumunda geri ödeme yapılmayacak.

Bilgisayarlar için turkklavye.com Geri ödeme nedenleri turkklavye.com kontrolünün tamamen dışındaysa, turkklavye.com müşterilerine geri ödeme yapılmaz. Sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdakileri içerir:

 1. bir hedef bilgisayar bir kullanıcıya ait değil veya bir kullanıcı turkklavye.com Yazılımı’nı yüklemek için bir hedef bilgisayar sahibinin rızasını almadı;
 2. hedef bilgisayarda desteklenmeyen bir işletim sistemi çalıştırılıyor. Uyumlu işletim sistemleri aşağıdaki bağlantılardan kontrol edilebilir:
  Windows uyumluluğu Mac OS uyumluluğu ;
 3. bir kullanıcı e-posta veya telefon görüşmesi yoluyla müşteri destek ekibimizden gelen yükleme yönergelerini takip etmez;
 4. bir kullanıcı teknik yardımı kabul etmez;
 5. tek bir abonelik planını satın aldıktan sonra turkklavye.com Masaüstü’nü birden fazla hedef bilgisayarda kullanmayı planlayan bir kullanıcı;
 6. kişisel nedenler (fikrimi değiştirdim, yanlışlıkla satın aldım, Yazılım kullanılmış değil vb.);
 7. hedef bilgisayara erişim yok;
 8. bir hedef bilgisayarın internet bağlantısı yok;
 9. bir kullanıcının hedef bilgisayarı turkklavye.com uyumluluk gereksinimlerine uygun değildir;
 10. anti-virüs yazılımı veya bir hedef aygıt sahibi tarafından turkklavye.com Yazılımı’nın bağlantısı koparılmış veya turkklavye.com Yazılım’ı hasar görmüş;
 11. internet erişimi olmaması, fabrika ayarlarına sıfırlandığı veya en yeni işletim sistemi sürümüne güncelleme yapıldığı için bir hedef bilgisayar turkklavye.com aboneliğiyle bağlantıyı kaybetti.
Telefonlar için turkklavye.com Bir geri ödeme sebebi tamamen turkklavye.com kontrolünün dışındaysa, bir kullanıcıya geri ödeme yapılmaz. Sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdakileri içerir:

 1. Bir hedef telefon bir kullanıcıya ait değil veya bir kullanıcı turkklavye.com Yazılımı’nı kurmak için bir hedef telefon sahibinin rızasını almadı;
 2. bir hedef telefon internet erişimine sahip değil (hedef telefon hesabında para kalmaması, geçici hizmet kesintisi, dolaşımla ilgili sorun vb.);
 3. Telefon operatörünün bir hedef telefon kullanıcısı tarafından değiştirilmesi yüzünden internet bağlantısının kaybolması ve dolayısıyla turkklavye.com Yazılımı’nın yanlış çalışması;
 4. bir hedef telefonun işletim sisteminin güncellenmesi;
 5. bir hedef telefon orijinal fabrika ayarlarına sıfırlandı;
 6. bir kullanıcı, e-posta veya telefon görüşmesi yoluyla müşteri destek ekibimizin yükleme yönergelerine uymaz;
 7. bir kullanıcı teknik yardımı kabul etmez;
 8. bir kullanıcının hedef telefona fiziksel olarak erişimi yok ya da kilidini açmak için şifreyi unutmuş;
 9. bir kullanıcı turkklavye.com yüklenmeden önce bir hedef telefona kaydedilmiş verileri almadı;
 10. bir hedef aygıt desteklenmeyen işletim sistemini çalıştırıyor. Aşağıdaki işletim sistemleri DESTEKLENMEMEKTEDİR: Symbian Belle, Windows Phone, Windows Mobile, BlackBerry 10 veya Bada. Uyumluluk Politikası hakkında daha fazlasını öğrenmek için  buraya  tıklayın.
 11. tek bir abonelik planını satın aldıktan sonra birden fazla hedef cihazda turkklavye.com Telefon’u kullanmayı amaçlayan bir kullanıcı;
 12. kişisel nedenler (fikrimi değiştirdim, yanlışlıkla satın aldım, Yazılım kullanılmış değil vb.);
 13. bir kullanıcı gelişmiş özellikleri kullanabilmek için iPhone’u jailbreak yapamıyor ya da yapmak istemiyor;
 14. bir kullanıcının hedef telefonu turkklavye.com uyumluluk gereksinimlerine uygun değildir;
 15. anti-virüs yazılımı, hedef cihazın sahibi veya diğer servisleri tarafındanm turkklavye.com Yazılımı’nın bağlantısı kaldırılmış veya turkklavye.com Yazılımı hasar görmüş;
 16. turkklavye.com Yazılımı’nın gelişmiş özellikleri (WhatsApp, Skype, Viber izleme vb.) kullanılamaz çünkü bir kullanıcı Android cihazını root yapamaz veya yapmak istemiyor.
Jailbreaksiz turkklavye.com Çözümü Bir geri ödeme sebebi tamamen turkklavye.com kontrolünün dışındaysa, bir kullanıcıya geri ödeme yapılmaz. Sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdakileri içerir:

 1. bir hedef cihaz bir kullanıcıya ait değil veya bir kullanıcı turkklavye.com Yazılımı’nı kurmak için bir hedef aygıt sahibinin rızasını almadı;
 2. Bir kullanıcı bir hedef cihaz için iCloud kimlik bilgilerine sahip değildir veya bu bilgiler güncel değildir;
 3. teknik olarak mümkün olmasına rağmen, iCloud yedekleme bir kullanıcı tarafından bir hedef cihazda aktive edilemez;
 4. bir hedef cihazın günlük WI-FI bağlantısı yok;
 5. telefon operatörünün değiştirilmesi sonucu internet bağlantısının kaybolması ve dolayısıyla turkklavye.com Yazılımı’nın yanlış çalışması;
 6. bir kullanıcı, e-posta veya telefon görüşmesi yoluyla müşteri destek ekibimizin yükleme yönergelerine uymaz;
 7. tek bir abonelik planını satın aldıktan sonra turkklavye.com’yi birden fazla hedef cihazda kullanmayı planlayan bir kullanıcı;
 8. kişisel nedenler (fikrimi değiştirdim, yanlışlıkla satın aldım, Yazılım kullanılmış değil vb.);
 9. bir hedef cihaz yedeklemeleri kaydetmek için iCloud’da yeterli alana sahip değil ve bir kullanıcı bunu artıramaz;
 10. bir kullanıcı turkklavye.com Yazılımı’nı yüklemeden önce iCloud hesabına kaydedilen verileri almadı.
 11. Hedef cihazda 2 faktörlü / 2 adımlı doğrulama etkinleştirilmiştir ve kullanıcı bunu ya devre dışı bırakamamış ya da bırakmak istemiyordur.
Destek turkklavye.com, son derece kişiselleştirilmiş bir düzeyde teknik destek (Android rooting, telefon desteği vb. ile ilgili yardım) isteyen kullanıcılar için Telefonla Destek Hizmetleri sunmaktadır. Kullanıcılar tekrar kurulum, gelişmiş özelliklerin çalışma biçimi için ayrıcalıklı teknik destek alabilir ve bir kullanıcıya bir hedef cihaz için jailbreak/root hakkında bir kılavuz sağlanabilir.

Bu isteğe bağlı hizmet iade edilmez ve ve ücreti EUR 11.99‘dır (tek seferlik ödeme).

Kullanıcılar mAssistance’ı jailbreak/root, kurulum, özelleştirme vb. yapmak için bir hedef cihaza uzaktan erişim (TeamViewer aracılığıyla) olarak kullanabilir.

Bu isteğe bağlı hizmet iade edilmez ve ücreti EUR 41.99‘dır (tek seferlik ödeme).

turkklavye.com Telefon Desteği Hizmetleri’ni ve/ eya mAssistance’ı seçmeyen kullanıcılar ek bir ücret ödemeden sunulan standart teknik destek ve standart turkklavye.com destek seçeneklerine sahip olmaya devam edecektir.

Abonelik Uzatma İade yapılmaz
Yükseltmeler / Düşürmeler turkklavye.com abonelik planlarına uygulanan Yükseltmeler ve Düşürmeler için geri ödeme yapılmaz.

Geri Ödeme Prosedürü

Geri ödeme talebinizi [email protected] adresindeki turkklavye.com Faturalandırma Departmanına göndermeniz gerekmektedir. Canlı Sohbet veya telefon yoluyla yapılan geri ödeme taleplerini kabul etmiyoruz. Geri ödeme kararı üç iş gününe kadar verilecektir. Geri ödeme bildirimi durumunda, lütfen her işlem başına bankalar ve ödeme işlemleri yapan şirketler tarafından tahsil edilen ücret olan %9’luk geri ödeme tutarının düşüleceğini unutmayın.

TERS İBRAZLA İLGİLİ

Herhangi bir abonelik planı/planları satın alımınızla bağlantılı olarak bir kredi kartı şirketi tarafından bir ters ibraz yapılması (veya bizim tarafımızdan kabul edilen başka bir ödeme sağlayıcısının benzer bir işlem gerçekleştirmesi) durumunda, bizimle sahip olduğunuz bütün hesaplara erişimi askıya alabileceğimizi kabul etmiş olursunuz. Hesabın yeniden etkinleştirilmesi bizim takdirimize bağlı olarak ve sadece ödenmemiş satın alımın/satın alımların tarafımızdan tahsil edilmesi sonrasında işleme koyulur.

Kredi kartı ödeme işlemcimizi kullanan hizmet (ler) için ücretler, kredi kartı ekstrenizde payprocharge.com, PayPro * turkklavye.com, PayPro Yazılımı olarak tanımlanacaktır.

Ters ibrazlar veya sizden, bankanızdan veya Ödeme Sağlayıcı tarafından getirilen diğer ödeme anlaşmazlıkları sonucunda ortaya çıkan ücretler ve muhasebe veya yasal hizmetler gerektiren anlaşmazlıklar sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Eski hale getirme ücretimiz şu an için $25 (ABD Doları) olarak belirlendi.