Android İçin Keylogger 2020: En İyi Nasıl Seçilir

Android için Keylogger programlar yani kontrol edilen telefon, tablet ya da bilgisayarın tuş vuruşlarını kaydeden ve takip eden kişiye ileten özel programlardır. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte telefonlar ve tabletler de yaygınlaşarak her yaş grubu insanın elinden düşmeyen cihazlar haline geldiği için android için keylogger programlar da oldukça yaygın kullanılıyor.

Özellikle telefonlar en kişisel bilgilerimizin bulunduğu cihazlar olduğu için başkalarının telefonlarındaki bilgilerine ulaşmak da pek kolay değil. Mesela sevgilinizin arkadaşlarınıza sizin hakkınızda neler söylediğini mi merak ediyorsunuz? 

Çocuklarınızın telefon kullanımını denetleyerek güvende olduklarını mı bilmek istiyorsun? O halde Android keylogger programı tam senlik! Şimdi bu programlarla ilgili size daha detaylı bilgi vereceğim. 

 

Keylogger Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Çocuğunuzun telefonda nasıl vakit geçirdiğini merak mı ediyorsunuz? Ya da çocuğunuzun ilgi alanlarını keşfetmek için onun ziyaret ettiği siteleri kontrol etmek mi istiyorsunuz? Çalışanınızın şirket içi gizli bilgileri sakladığından emin değil misiniz? 

Klasik Keylogger (genellikle bilgisayar için)

Klasik keylogger programlar sadece tuş hareketlerini kaydeden, telefon için tasarlanan uygulamalar kadar geliştirilmediği için takip eden kişiye detaylı bilgi sağlamayan casus yazılımlardır. Genellikle bilgisayarlar için kullanılan bu programlar çoğunlukla USB bellek ile kurularak çalıştırılır ve yüklendikten sonra bilgisayar klavyesindeki hareketleri kaydederek takip eden kişiye iletir.

Bu klasik keylogger programlar daha sonra geliştirilerek piyasada android keylogger formunda kullanıcılara sunulmuştur.

Keylogger yerleştirilen Uygulamalar

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte elbette keylogger programları da geliştirilerek Android uyumlu telefon keylogger programları olarak piyasaya çıktı. Her geçen gün geliştirilen bu casus yazılımlar size yalnızca tuş hareketlerini iletmekle kalmıyor aynı zamanda birçok farklı bilgi edinme fırsatı da sunuyor. Kendi deneyimlerimi paylaşacak olursam telefonlar için tasarlanan keylogger programları ebeveynler ve işverenler için mükemmel!

Kendinizi ya da sevdiklerinizi güvende hissetmek istiyorsanız mutlaka önereceğim Android keylogger program seçeneklerinden birini deneyin.

Ayrıca bu keylogger for android uygulamaları takip edilen kişi tarafından asla fark edilemez ve size tuşlama kayıtları sayesinde takip ettiğiniz kişinin sosyal medya ya da e-posta şifrelerini bulmanızda da yardımcı olur.

En İyi Android Keylogger Programı 2020

Eğer siz de çocuklarınızın telefonda neler yaptığını, kimlerle konuştuğunu öğrenmek ya da çalışanınızın güvenilirliğini test etmek istiyorsanız keylogger bulma konusunda size yardımcı olacak kişi burada! Eğer aşağıda detaylı olarak anlatacağım uygulamaları incelerseniz ihtiyacınızı karşılayacak ve merakınızı giderecek en iyi keylogger programı seçeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Birazdan sizlere önereceğim en iyi 3 keylogger for android programları sizler için araştırdım ve deneyimledim. Sizlere sağlayacağı avantajları ve olanakları sıraladım. Önereceğim bu 3 Android için keylogger programların hiçbiri takip ettiğiniz kişi tarafından hissedilemez çünkü ekran kilitlendikten sonra gerekli güncellemeleri yapar. Bir nevi hayalet uygulamalar da diyebiliriz.

Telefona keylogger atma ile ilgili sorularınızı cevaplayacağım ve kendi deneyimlerime dayanarak android keylogger program önereceğim bu bölümde kendinize en uygun keylogger programı bulabilirsiniz. Bu keylogger for android uygulamaları hem kullanıcı tarafından görünmez hem de root gerektirmez.

mSpy

Android cihazlar için keylogger programlarından mSpy sayesinde artık çocuklarınızın, yakınlarınızın ya da merak ettiğiniz herhangi birinin yalnızca tuş hareketlerini görmekle kalmıyorsunuz aynı zamanda cihaz içerisindeki uygulamalara erişim de sağlayabiliyorsunuz. En önemli özelliği hiç kanıt bırakmadan arka planda çalışır ve kullanıcı tarafından asla fark edilemez.

Android 4.0 ve üzeri sürümler ile uyumlu bu uygulamayı bir kez deneyince vazgeçemeyeceksiniz. Özellikle ebeveynler tarafından çok sık tercih edilen bu casus yazılım programı adeta bir hayalet gibi çalışarak size şu olanakları sağlar:

 • Takip edilen cihazın anlık konumu ve rota bilgisini öğrenme,
 • Hedef cihazdaki tüm medya dosyalarını görüntüleme,
 • Anlık SMS ve sosyal medya mesajlarını takip etme,
 • Arama geçmişini görüntüleme,

Ve bunlara benzer çok daha fazlası.

Yukarıda örnek olarak verdiğim özellikler gibi pek çok hizmeti mSpy uygulamasında bulabilirsiniz. Bu casus yazılım programı arka planda gizli olarak çalışacak şekilde tasarlandığı için dilediğiniz yerden ve dilediğiniz cihazdan kontrol paneline ulaşarak istediğiniz bilgilere sahip olabilirsiniz. Hem de takip edilen kişinin ruhu bile duymadan!

SpyBubble

Yaygın olarak kullanılan bir diğer android keylogger programı olan SpyBubble ise “android keylogger var mı?” sorusuylacevapla karşılaşıldığında aklımıza gelebilecek ilk cevaplardan bir diğeri. 

Günde binlerce güvenilir olmayan sahte hesaplar internette dolaşırken siz de çocuğunuzun güvende olmasını istemez misiniz? Hangi siteleri ziyaret ediyorlar, hangi kelimeleri aratıyorlar ya da kimlerle mesajlaşıyorlar öğrenmek istiyorsanız bu casus yazılım tam size göre.

Size birçok fırsat sağlayan bu android için keylogger uygulamasının en büyük avantajı da takip eden kişiye karşı tarafın bilgilerini kayıt altına alma şansını vermesi. Yani hedef cihazdaki hareketleri ve konuşmaları ses kayıt cihazı gibi kaydeder ve saklamanızı sağlar. Buna ek olarak eğer;

 • Hedef cihazdaki SMS ve e-posta bilgilerine ulaşmak,
 • Medya dosyalarını görüntülemek ve kaydetmek,
 • GPS ile cihazın anlık konumuna erişmek,
 • Sosyal medya hesaplarına erişim sağlamak,
 • Telefon aramalarını dinlemek ve kaydetmek

Ve buna benzer pek çok fırsattan yararlanmak isterseniz bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. Eğer SpyBubble uygulamasını kurup denerseniz Android telefona keylogger atma işleminin ne kadar kolay ve hızlı olduğuna inanamayacaksınız. Bu casus yazılımları cihazlara nasıl kuracağınızı aşağıda detaylı olarak paylaşacağım.

Ayrıca oku: telefon takip programları

MobileSpy

MobileSpy uygulaması da popüler olarak kullanılan casus yazılımlardan biridir. Ebeveynler, iş adamları ve eşler tarafından oldukça yaygın olarak kullanılan bu uygulamanın önerdiğim diğer keylogger programlar gibi en iyi keylogger programlarından biri olduğunu düşünüyorum.

MobileSpy en iyi android keylogger programlardan çünkü bu uygulama sayesinde aileler çocuklarının sakladıkları ya da güvenli olmayan durumları öğrenebilir, onlar için tedbirler alabilir. Ya da bu uygulama çalışanlarını denetlemek için işverenler tarafından etkili bir şekilde kullanılabilir. 

Güven problemi yaşayan eşler için de oldukça faydalı olduğundan eminim çünkü bu uygulama diğer uygulamalar gibi aşağıdaki hizmetleri sağlıyor:

 • Hedef cihazdaki e-posta ve SMS yazışmalarına erişim,
 • Sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarını görüntüleme,
 • Cihaza gelen bildirimlerin izlenebilmesi,
 • Cihazdaki tuş hareketlerinin kaydedilmesi,
 • Cihazın anlık konumuna erişebilme

Ve buna benzer daha niceleri. Bu keylogger for Android uygulamalarının avantajlarından en önemlisi tuş hareketlerinin kaydedilmesi sayesinde sosyal medya ve e-posta adreslerinin şifrelerine erişim imkânı sağlaması. 

Böylece karşı tarafın kullandığı hesapların kontrolü de takip eden kişi tarafından yapılabilecek ve bunu arka planda yaptığı için hedef cihazın kullanıcısını da bu konuda huzursuz hissettirmeyecek. Bence denemeye değer, ne dersiniz?

Keylogger Uygulamaları Kullanarak Neler Görebilirsiniz?

Keylogger programlar sayesinde çocuğunuz için tehlike arz edebilecek durumların önüne geçebilir, ilgi alanları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ya da güvenilir olduğundan emin olmadığınız çalışanınızı denetleyebilir ve işinizi garantiye alabilirsiniz. Eşinizle ilgili bir şüpheniz varsa bunu da aydınlatabilirsiniz. Tüm bunları nasıl mı yapacaksınız?

Örneğin mSpy uygulamasını indirdiğiniz zaman karşı tarafın tüm klavye ve tuş hareketlerini izleme fırsatınız olacağı için;

 • E-posta yazışmaları ve şifrelerine
 • Sosyal medya hesaplarındaki hareketlere ve şifrelere,
 • Anlık mesajlaşma uygulamalarındaki yazışmalara

Erişim sağlayacağınız için kontrolü elinize alıp tehlikeli olabilecek durumların önüne geçebilirsiniz.  Ayrıca günlük keylogger verilerini takip eden cihazdaki kontrol panelinden görüntüleyebilirsiniz. 

Bir ebeveyn olarak çocuğumun karşılaşabileceği potansiyel dolandırıcılık ve tehlikeli yabancılarla iletişim gibi sorunların tespitinde çok faydalı bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Android Keylogger Uygulamaları Nasıl Kurulur ve Nasıl Kullanılır?

Android keylogger programı yüklemek ve kurmak için bilgisayar ya da telefonlarla ilgili profesyonel bilgiye ihtiyacınız yok! Eğer böyle bir şey duyarsanız bunun sadece bir söylenti olduğunu bilin. 

Evet bu casus yazılımları cihazlara üstün bir teknoloji ya da yazılım bilgisi olmadan da yükleyebileceğinizi söylüyorum çünkü yapmanız gereken tek şey aşağıda detaylı olarak anlatacak olduğum adımları takip etmek, o kadar. 

Ben de yazılım bilgisine sahip olmadığım halde kurulumu sizlere anlatmadan önce denerken bu adımları kolayca takip ettim ve ne kadar hızlı ve pratik bir şekilde kurulum yapılacağını görmüş oldum. Haydi bakalım bu keylogger programları yüklemek ne kadar kolaymış hep birlikte görelim.

Android cihazlarda bu android keylogger programı kurabilmek için ilk olarak hedef cihazda Google Play Koruma özelliğini devre dışı bırakmamız gerekiyor. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

 • Hedef cihazda Ayarlar menüsüne girin.
 • Önce Google, sonra da Güvenlik sekmesine ilerleyin.
 • Google Play Koruma sekmesine tıklayın.
 • ‘Cihazı Güvenlik Tehditlerine Karşı Tara’ özelliğini devre dışını bırakın.
 • Karşınıza çıkan uyarıyı onaylayın.

Evet, Google Play Koruma özelliğini devre dışı bıraktıktan sonra asıl önemli olan aşamaya geldik, casus yazılımın cihaza indirilip çalıştırılması. Sıradaki işlemler şu şekilde:

 • Tarayıcıdan (Chrome önerilir) gizli sekme açın.
 • B33w.net/a yazıp linke gidin.
 • İndirme işlemini başlatmak için ekrandaki şekli çizin.
 • İndirme tamamlanınca tarayıcıyı kapatabilirsiniz.

İndirme işlemini de tamamladıktan sonra Dosya yöneticisi> İndirilenler> indirilen dosyayı bulup tıkladığınızda kurulum başlayacaktır. Kurulumu tamamlayabilmek için kurulum sırasında gerekli onayları vermeniz gerekmektedir.

Gerekli onayları verirken uygulamaya ‘keylogger izleme’ yetkisine izin verdiğiniz anda sizi Ayarlar menüsündeki Erişilebilirlik sekmesine gönderecektir. Bu menüde ‘Sistem Güncelleme Servisi’ni aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Ardından ‘Veri toplamaya izin ver’ ikonunu aktifleştirdiğinizde de sizi gönderdiği sekmeden ‘Güncelleme Servisi’ni devreye sokmanız gerekmektedir. Tüm bu işlemleri başarıyla tamamladıktan sonra geriye sadece kontrol platformunu kurmak için mSpy kontrol paneline gidip karşınıza çıkan formdaki gerekli bilgileri girerek kayıt kodunuzu almak kalıyor. 

Ayrıca oku: WhatsApp takip etme

Burada size verilen kayıt kodunu mSpy dosyasına tekrar gidip gerekli yere yazdığınızda karşınıza ‘Tebrikler!’ yazısı çıkacak. Siz de tahmin edersiniz ki bu yazı karşınıza çıktığı anda kurulumu başarıyla tamamlamışsınız demektir ve artık kontrol panelinden takibe başlayabilirsiniz.

Sonuç

Yukarıda detaylı olarak da anlatmış olduğum android keylogger programlar kullanıcılar için birçok avantaj sağlıyor. Teknolojinin faydalarından birisi olarak görülebilecek bu casus yazılımlar sayesinde ebeveynler, işverenler ya da eşler artık kendilerini daha rahat hissedebilecekler. Hem de takibe aldıkları karşı taraf bunun hiç farkına varmadan!

Takip edilen cihazdaki tuşlama hareketlerini, uygulamalardaki hareketleri ya da telefondaki tüm yazışmaları ve telefon görüşmelerini kayıt altına alabilen bu uygulamalar günümüzde giderek yaygınlaşıyor. 

Fakat yine de bu uygulamalar bahsettiğim amaçlar dışında kötü niyetli kişiler tarafından kullanıldığında da kişisel bilgilerin gizliliği konusunda sıkıntı yaşanabiliyor. Bu konuda cihaz kullanıcılarının da hassas ve dikkatli davranması gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *